PORTALE PARTNERÓW

Garden party – sposób na rodzinne spotkanie

Przed Tobą ważne wydarzenie rodzinne, ale nie masz ochoty spędzać go w wynajętej sali restauracyjnej? Jest lato i marzy Ci się impreza na łonie natury? A może by tak przygotować coś samemu…? Wprawdzie takie przedsięwzięcie wymagać będzie od Ciebie o wiele więcej pracy i zaangażowania, ale satysfakcja Twoich bliskich wynagrodzi Ci każdą minutę spędzoną przy kuchennym blacie, gwarantujemy!
Posiadasz ogród? Super pomysłem będzie zatem urządzenie garden party. Poniżej przedstawimy kilka sprawdzonych porad, z których podczas własnych przygotowań możesz śmiało skorzystać.

Wybierz miejsce i zorganizuj przestrzeń

Ogród sam w sobie jest miejscem na tyle niezwykłym, że jego aranżacja nie powinna zająć Ci dużo czasu. Oczywiście imprezę możesz stworzyć w wybranym przez siebie klimacie. Zadbaj wtedy o odpowiednie dekoracje, girlandy, czy lampiony potrafią nadać miejscu wyjątkowy nastrój.
Wypoczynek wśród zieleni to odskocznia dla wielu z nas. Ze szczególną uwagą zadbaj o komfort swoich gości. Wygodny leżak czy fotel zarezerwuj dla osób starszych. Dla dzieci natomiast możesz stworzyć osobą przestrzeń. Postaw na kolorowe poduszki oraz duże koce.

Zadbaj o posiłki i napoje

Możesz przygotować coś sama, w internecie aż roi się od przepisów na zdrowe i pożywne jedzenie. Możesz również skorzystać z usługi cateringu. Jedno jest pewne – postaw na różnorodność i dostosuj menu do wielu gustów. Planujesz grilla? Nie zapomnij o wcześniejszym przygotowaniu odpowiedniej ilości brykietu.

Nie zapomnij o

Kiedy nadejdzie wieczór i zrobi się chłodniej, bądź gotowy! Przygotuj koce, oświetlenie i nie zapomnij o środkach przeciwko komarom. Wszyscy dobrze wiemy, jak te małe owady mogą skutecznie popsuć całą miłą atmosferę.

Organizacja garden party to z pewnością duże przedsięwzięcie. Postaraj się w jego przygotowanie zaangażować wszystkich domowników. Wspólnymi siłami możecie stworzyć imprezę, która na długo pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości. Warto czasem zaryzykować i postawić na własne umiejętności! Niewątpliwie idealne garden party zorganizujesz w altance. Ochroni Cię ona przed niechcianym deszczem, zapewniając jeszcze większy komfort podczas spotkania. Coraz częściej myślisz nad jej budową? Zajrzyj tutaj i dowiedz się od czego zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *