elektroniczne papierosy to urzadzenia, ktore pozwalaja na korzystanie z roznych rodzajow wkladow. sa one wyposazone w baterie, ktore pozwalaja na ladowanie i dlugotrwale uzytkowanie. - e papierosy tanio - papierosy typu mod to odmiana elektronicznych papierosow, ktora oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak regulacja mocy, tryb temperaturowy i wiele innych.
Michał Kołtyś http://wszedoblogerski.blogspot.com/2013/04/badz-w-mniejszosci.html 7-6
latarki led sa bardzo praktyczne i energooszczedne. tanie reflektory led listwy led pozwalaja na subtelne oświetlenie naroznikow pomieszczenia, co dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. reflektory led mozna znalezc w roznych kolorach i intensywnościach.     
  Tanie zestawy e papierosów   producent suwaków

Carport – ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla zmotoryzowanych

Z pewnością każdy, kto chociaż raz miał okazję wsiąść prosto do wnętrza rozgrzanego samochodu, potwierdzi, że nie jest to nic przyjemnego. Warto dodać, że pozostawienie samochodów na słońcu stanowi nie tylko dyskomfort dla pasażerów, ale również negatywnie oddziałuję na kondycję poszczególnych elementów, czy to karoserii, czy wnętrza. Carport to technologia, która z jednej strony chroni pojazd przed promieniami słonecznymi, a z drugiej stanowi źródło energii fotowoltaicznej, którą to w ostatnim czasie powszechnie wykorzystuje się również na rynku motoryzacyjnym.

Carport – co to jest

Technologia, o której pragniemy Państwu dzisiaj opowiedzieć to nic innego jak konstrukcja, która z wyglądu przypomina zwyczajną wiatę nad parkingiem samochodowym. Nie jest to jednak zwyczajne zadaszenie – na wierzchniej warstwie umieszczono kilkadziesiąt ekranów świetlnych zwanych potocznie „solarami”. Specjalnie przystosowane urządzenia zbierają promienie słoneczne i przetwarzaj je na energię pozyskiwaną z natury. Taka technologia znana jest już od lat, jednak Carport to zupełnie nowe rozwiązanie, które łączy w sobie dwie zalety.

Zastosowanie Carportów

Wraz z rozwojem technologii, coraz więcej samochodów obecnie wyposażonych jest w silniki elektryczne. Wiaty Carport to stacje ładowania dla tego typu pojazdów. Samochody, zaparkowane w zacienionym miejscu podłącza się za pomocą specjalnych kabli do ładowarek, które w ciągu kilku godzin są w stanie napełnić baterie silnika. Warto zaznaczyć, że wszystko odbywa się w oparciu o energię pozyskiwaną z natury!

Ekologicznie i ekonomicznie

Produkcja energii elektrycznej z odnawialnych źródeł to nie tylko rozwiązanie proekologiczne, które pozwala na pozyskiwanie surowca ze słońca, czyli zasobu nazwijmy to niewyczerpalnego. Warto również zaznaczyć, że za promienie słoneczne nie trzeba płacić, a co za tym idzie, można uznać, że energia fotowoltaiczna jest darmowa. Wiaty Carport to doskonałe rozwiązanie dla różnego rodzaju działalności agroturystycznych, gdzie zapotrzebowanie na energię, czy ciepłą wodę jest duże, nie wspominając już zacienionych miejscach parkingowych, które to z pewnością okażą się również przydatne.

Nowoczesna technologia dla Ciebie

Wiaty Carport warto wybrać z kilku względów. Takie rozwiązanie to:

• ekologiczne odnawialne źródło energii

• zacienione miejsce parkingowe dla samochodów

• stacja ładowania pojazdów elektrycznych pozyskująca energię z natury

• łatwa w montażu konstrukcja, która idealnie wpasuje się w krajobraz

Zadbaj o stan pojazdów i portfela, wybierając nowoczesne rozwiązanie, jakim są wiaty Carport. To wizja przyszłości, która pozwoli wspierać ekologię, uchronić się przed stale rosnącymi cenami energii, zadbać o ekonomię Twojego biznesu, jak również zapewni kilkanaście zadaszonych miejsc parkingowych. Nie można zapominać o funkcji ładowania samochodów elektryczne, które zaparkowane z zadaszonym miejscu zaledwie w kilka godzin, będą mogły naładować baterie silnikowe, by potem ruszyć w dalszą trasę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *