Prowadzenie facebooka Podkarpackie - http://www.codeengineers.com/facebook/p24__obsluga_facebook_fanpage_tarnobrzeg_prowadzenie_zakladanie_reklamy_podkarpackie.html - Efektywne prowadzenie facebooka w Podkarpackie. Zgromadź nowych klientów dla swojej działalności.
Stawiamy na szybkość, jakość i bezpieczeństwo. Chcemy sprawnie docierać z przesyłkami odpowiednio dbamy o nie podczas transportu i docieramy na miejsce w umówionym czasie. DE PL kurier Oferujemy usługi przewozu ładunków pimiędzy Polską a Niemcami. Chcesz wysłać paczkę do Niemiec, ale nie wiesz, czy Twój kurier dostarczy ją na czas – zapraszamy do nas – ograniczamy ryzyko opóźnień do minimum. Zajmujemy się transportem i spedycją na terenie Polski (PL) i Niemiec (DE), działamy szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie. Nasza oferta obejmuje przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicowe, przesyłki mniejsze, paczki ekspresowe (docierają do odbiorcy już następnego dnia!). Posiadamy zróżnicowane pojazdy, by dopasować się do potrzeb naszych klientów, a nasz personel to kierowcy doświadczeni w przewozie międzynarodowym. Dostarczymy Twoje paczki, przewieziemy auta, pomożemy w przeprowadzce, a także damy możliwość zatrzymania Twoich rzeczy w naszych magazynach – po co dublować koszty i wysyłać kilka transportów, skoro można to zrobić za jednym razem ograniczając wydatki. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty na www.primatransport.pl.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298 torba transportowa wojskowa minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      sukienki dla matki panny młodej

Worki LIK Bielsko-Biała sprawdzone zabezpieczenie antykorozyjne

Korozja to wynik działania czynników atmosferycznych na metal lub stal. Materiał ten wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. W przypadku długich transportów metalowych produktów na które może działać wilgoć idealnym rozwiązaniem zabezpieczającym będą folie i worki LIK Bielsko-Biała.
Folie i worki antykorozyjne zwane są również jako folie VCI charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na rdzę.

Worki LIK Bielsko-Biała rodzaje:

 1. Worki – folia płaska
  Folia ta z lotnymi inhibitorami korozji VCI dostępna jest w formie płaskich arkuszy lub na rolce.
  Swoje zastosowanie znajdzie przy pakowaniu wielkogabarytowych przesyłek. Zabezpieczy metale, żelazo, żeliwa, stal, metal niezależny takich jak aluminium, miedź, mosiądz, brąz czy metale szlachetne.
 2. Folia bąbelkowa
  Idealne zabezpieczenia wysyłek przed korozja a także uszkodzeniami mechanicznymi. Zapewnia pewną ochronę antykorozyjną dzięki inkubatorom. Dostępna w dużych arkuszach na rolce.
 3. Folia stretch
  Folia stretch jest jednym z najpopularniejszych materiałów do pakowania. Folia stretch typu LIK jest dodatkowo wzbogacona o składniki antykorozyjne, dzięki czemu chroni pakunek przed korozją. Sprawdzi się jako owijka do detali oraz palet.
 4. Rękawy i półrękawy z folii antykorozyjnej
  To rodzaj folii która znajdzie swoje zastosowanie do pakowania długich produktów. Dostępna w formie rękawów i półrękawów rozciętych z jednej strony, w szerokościach od 60mm do 3000mm. Zabezpieczy metale, stal, żelazo, żeliwa oraz metale niezależne. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i co najważniejsze chroni przed rdzą.

Wszystkie wyżej wymienione worki LIK Bielsko-Biała sprawdzą się w wysyłce produktów narażonych na korozję.

Popularne tagi: folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
worki LIK Bielsko-Biała

Dojazd: